.

הי! תודה שביקשת  ♥

לקבלת סיכום ההרצאה על מימון המונים יצירתי:

כתובת אימייל *

"גם מסע של אלף מילין מתחיל בצעד אחד קטן״ 

- לאו דזה - 

ענת מגל, יזמית, מחברת הספר ״לבד ליפן״

״לא הייתי בטוחה שאני אעשה הדסטארט. הפגישה עם דינה עזרה לי להבין איך זה באמת מרגיש, למה להתכונן, ובעיקר כמה ההדסטארט תלוי במה שאני אעשה ממנו.״

צור סופר,מנהל יער המאכל יבנאל, מדריך פעילויות טבע לכל הגילאים

נפגשתי עם דינה לשעת ייעוץ אישי לקידום ההדסטארט שלי, אחרי שהוא קצת נתקע ולא ידעתי מה לעשות. היא הייתה מאוד קשובה, הבינה מהר מאוד מה אני צריך ורוצה - סוף סוף יש מישהי שחיפשה לעזור בהתאם למה שאני יכול להשקיע, ולא רק נתנה הוראות יבשות.

העצות שלה התגלו כנכונות, כי מייד אחרי הפגישה הפרוייקט המשיך לגייס עוד כסף. סמכתי עליה כל-כך, שהחלטתי לשכור את שירותיה כאשת השיווק של המשך הפרוייקט, וזו הייתה השקעה שהחזירה את עצמה פי כמה. בזכותה הפרוייקט שלי הגיע ל-129% מהיעד המקורי.

במישור האישי היה לי נעים מאוד לעבוד עם דינה. אני ממליץ עליה כאשת שיווק ובכל סיוע במוטיבציה, חשיבה יצירתית, חשיבה מחוץ לקופסה. תודה!

נועם ציפורי, שחקנית

״לפני שבועיים הגעתי להרצאה של דינה בנושא מימון המונים,
אחרי קורס מנחים שעברתי אצל דינה, לא היה לי ספק שזאת האישה ממנה אני רוצה לשאוב ידע והשראה לגבי הפרויקט שלי.
דינה בנוכחות מעוררת יצירתיות, כנות ודרך בילתי מתפשרת בין איזון מדויק להקשבה עמוקה פנימה שמעוררת אותך לפעולה.
יצאתי מההרצאה בתחושת קרקוע והבנה עמוקה מה ההשלכות של כניסה לפרויקט מימון המונים, דינה הצליחה לפקוח לי את העיניים, להכין אותי בצורה הכי מפוקחת ויחד עם זאת לגרום לי לרצות לצרוח לעולם את החלום שלי, שהרי הוא חייב להתממש.

ממליצה בחום לכל החולמים בהקיץ שרוצים לפעול במציאות, להוציא אל הפועל לבוא להקשיב לאישה הזאת."

אמיר יערי, כותב

״אני מרגיש שהיא מבינה גם את הצד של האומן שבי וגם את הצד של איש העסקים. שתי הישויות האלו צריכות להתקיים ביחד כדי להביא את המתנה שלי לעולם.

בסוף מפגש עם דינה אני יוצא עם הרגשת העצמה וחברות. מרגיש שהתייעצתי לא רק עם יועצת מקצועית אלא גם עם חברה. ואני יוצא מצד אחד פתוח יותר לאפשרויות ומצד שני ממוקד יותר במה שאני רוצה לעשות.

אז דעו על קיומה של האישה המופלאה הזו, שכתבה את ספר הלב - מאת דינה ארגוב על ידי הדסטארט מוצלח ועכשיו היא עוזרת למי שרוצה לעשות דרך דומה, ולמי שרוצה להתפתח כאומן, שרוצה להגשים את עצמו עם מעוף וחיבור לקרקע. זה גם למי שיוצר סדנאות, שרוצה להוציא את עצמו החוצה לעולם, שרוצה להתבטא וגם להתפרנס, שרוצה להרים פרוייקטים גדולים וקטנים.״

ורד פלד ורשאי, מלווה נשים ליצירת זוגיות עובדת. משפטנית ומגשרת

״הרבה הזדמנויות מגיעות לפתחנו ברגע הנכון החוכמה היא להושיט יד ולקחת אותן.....

אז הפעם הייתי חכמה וכשההזדמנות להצטרף לקורס סופרפוואר של דינה ארגוב נפתחה לפני לא היססתי אפילו חצי דקה ונרשמתי. גם בגלל שהרגשתי שזה בדיוק מה שאני צריכה לקראת סיומו של חורף קר אפור וארוך ששתה חלק מהכוחות שלי וגם בגלל שזו דינה שכל דבר שהשתתפתי בו עד היום ( והיו כמה כאלה) שהיא העבירה פשוט תרם לי רבות.

מה שקרה כבר בתחילת הקורס די הדהים אותי ממש ביומיים הראשונים של הקורס התחברתי ובעוצמה לכוחות העל היצירתיים שלי ויצרתי תוכנית ליווי עיסקית חדשה שמעולם לא הייתי כל כך שלמה איתה.

ממשלוח של כמה וואטסאפים בנוגע לתוכנית ואפילו ללא פוסט בנושא הצטרפו אל התוכנית 3 בעלות עסקים מקסימות ועוד אחת בהמשך.

זו תוכנית לחצי שנה שהכניסה לעסק שלי מעל 12000 שח. (ואני די בטוחה שתכניס עוד כי הבוקר העליתי פוסט על 2 המקומות הפנויים שנותרו)

מעבר לקורס החדש ולהכנסות שמשמחות מאוד.
הקורס של דינה הכניס בי הרבה חיות, התרגשות מוטיבציה ותשוקה ובעיקר לימד אותי את הדרך למצוא אותם גם ברגעים של דאון ,חושך קור ובלאגן
לימד אותי שהם תמיד שם אצלי והיום אני יודעת להגיע אליהם והרבה יותר מהר בכל רגע

תודה דינה על קורס קסום
את תמיד נותנת לי כוח
ואני לא מתכוונת להתרחק ממך בגלגול הקרוב״

www.Dina.co.il

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.